niedziela, 17 marca 2013

Worm's time
Weekendowe notki najprawdopodobniej będą powstawać w Krakowie, bo tak się składa, że będę tu co weekend, jednak zdjęcia nadal będą robione w moim stałym miejscu zamieszkania :)

Niedługo Święta Wielkanocne a my nadal może obserwować białe krajobrazy za oknem. Ja uparcie, wg swojego postanowienia, jednak, mam już wiosnę i króluje ona w moich strojach! :)Weekend notes are likely to be written  in Cracow, because I will be there every Fridays' afternoons, Saturdays and Sundays, but photos of my outfits still will be done in my town :)

Easter is soon, however, we see white scenery outside the window. I stubbornly, according to my resolve have the Spring! :)
fot. A Stodolna

sukienka (dress) - H&M
ramoneska (jacket) - H&M
naszyjnik (necklace) - Zara (moje najukochańsze robaki, z których każdy ma swoje imię ^^ )
bransoletki (bracelets) - Stradivarius, Reserved
torebka (clutch) - diy
buty (boots) - no name


Pozdrawiam,
Paura :)
4 komentarze:

 1. świetnie wyglądasz:) torebka cudna:)
  fajny masz kolorek włosów-zdradź co to za farba:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo! :)

   A farba to Joanna, Naturia - kolor Płomienna iskra 220 :)

   Usuń
 2. Super :)
  Dlaczego będziesz co weekend w Krakowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozpoczęłam uczęszczanie na kurs, wykłady, zajęcia z biochemii i biotechnologii na UJ (a zamierzam na jeden z tych kierunków się wybrać po maturze właśnie na ten uniwersytet), a po napisaniu testu zakwalifikowałam się na ćwiczenia w laboratorium i teraz szkoda mi tego opuścić, dlatego będę co weekend w moim przyszłym (mam nadzieję) studenckim mieście :)

   Usuń