sobota, 30 marca 2013

Easter timeMoim niespełnionym (dotychczas) marzeniem jest stworzyć tutaj w końcu nagłówek, który sprostałby moim oczekiwaniom. W głowie mam bardzo dużo pomysłów, tylko brakuje mi albo czasu, albo umiejętności, albo kogoś, kto pomógłby mi, albo programu <-- jedno jest pewne, zawsze czegoś brakuje.
Chciałabym, aby chociaż jeden z moich projektów się ziścił i by w końcu część znajdująca się na samej górze tego bloga komponowała się z pozostałymi częściami.

Także... Ja po świątecznych sprzątaniach, gotowaniach i korzystając z chwili wolnego czasu, zabieram się do roboty. Może w końcu dzisiaj powstanie "COŚ" !
No bo przecież prezentacja maturalna może poczekać, prawda? ;)

(A no tak! Gdyby ktoś chciał mi pomóc, znalazł czas, chęci, program i umiejętności, to niech się do mnie odezwie... proszę? :) )

My unfulfilled dream is to create finally here a headline which will meet my expectations. I have a lot of ideas in my head, but I don't have enough time, or enough skills, or somebody who can help me, or computer program <-- one thing is certain, always is something missing.
I want to make at least one of my projects.

Also... I am after cleaning and cooking and now, I have some spare time and I'm going to try make my headline. Maybe today I'll create "SOMETHING"? 
Presentation for ending my secondary school can wait, can't it? ;)

(When somebody will found some free time, desire, program and skills, please help me :) )Przechodząc dalej - chciałabym podziękować za każde wejście tutaj, za każde dobre słowo i za wszystkie spędzone ze mną minuty, a nawet godziny na robieniu zdjęć (Dominika, Marta, Anita). Dziękuję za cierpliwość osób, które (czasami) zmuszone są do rozmawiania ze mną na temat tego bloga i wielu moich wątpliwości z nim związanych :)
 Myślę, że ten świąteczny czas jest dobrym czasem na słowo DZIĘKUJĘ !

I want to say thanks to everybody who came here and everybody who wrote me nice words.I na koniec - być może to, od czego powinnam zacząć - życzenia wielkanocne. Chciałabym życzyć każdemu przede wszystkim odpoczynku, złapania tchu w tym wolnym czasie i spędzenia go z rodziną, przyjaciółmi... po prostu osobami dla Was najważniejszymi. Oczywiście dodatkowo, standardowo - dużo zdrowia (przyda się w te, nadal, mroźne dni) oraz czegoś, co spowoduje, że każdy z osobna będzie szczęśliwy (bo każdemu z nas coś innego sprawia radość) :)

And finally - perhaps I should had started from that - Easter greetings. I want to greet you, first of all - rest, spend that time with family, friends or people who are the most important to you. Obviously, additionaly standard - a lot of health (it is useful, because we still have not enough hot days) and something which make you happy (you know what it is, and I wish you that! ) :)Życzy Paula, Paura, Paurka, Folklorystka i jak tam mnie jeszcze nazywacie :**

1 komentarz:

  1. Twój profil na www.fashionwall.pl jest przez nas promowany na naszym fanpage-u! Życzymy wielu głosów WOW!

    OdpowiedzUsuń