niedziela, 30 czerwca 2013

Summer!Wyniki matur odebrane, kierunki studiów wybrane, teraz muszę się uzbroić w jeszcze chwilkę cierpliwości i czekać na listę studentów 2013/2014, w której mam nadzieję, pojawi się moje imię i nazwisko. (:

Pogoda nas nie rozpieszcza. Jej tegorocznym celem jest to, byśmy nie przyzwyczaili się ani do słońca, ani do deszczu i stąd te wahania temperaturowo-deszczowo-słoneczne.

Dziś zestaw na te cieplejsze dni, w następnej notce pewnie pojawi się ten na chłodniejsze. (:I received results of the baccalaureate, I chose the directions of study and now I must arm myself with patience and wait for list of students 2013/2014, where show my name, I hope... (:

Weather doesn't spoil us and we will not get used up to the sun or the rain.

Today I want to show you outfit for warmer days and the next post will be for cooler days. (:...a tutaj trochę głupoty Paury w te wakacje! (:
...and here some Paura's stupidity this summer! (:
fot. A. Włodarczaksukienka (dress) - Zara
buty (shoes) - allegro.pl
naszyjniki (necklaces) - no name
bransoletki (bracelets) - Reserved, no name
torebka (clutch) - Bershka

Pozdrawiam, 
Paura

4 komentarze:

 1. Przepraszam gdzie robiłaś dokładnie te zdjęcia,poza tym świetna sukienka i fryzura :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcia są robione w Kaliszu.

   Dziękuję! (:

   Usuń
  2. Dziękuje za informacje a czy możesz poecić jakieś fajne/ładne (inspirujące_) mijsca na zdjęcia w Jarocinie lub w jego okolicach?

   Usuń
  3. To zależy w czym gustujesz. Wydaje mi się, że Jarocin jest dość fajnym miastem na zdjęcia - park (cały, bo zarówno okolice pałacu, Skarbczyk, okolice stawu czy jakieś zakamarki), fajne zdjęcia mogą być też na dworcu czy na tej drodze do niego prowadzącej, rynek i ratusz (tu wychodzą bardzo fajne zdjęcia, wiem (: ), i tak naprawdę każda z mniej uczęszczanych ulic (polecałabym Tumidaj). Problem jest w tym, że mieszkańcy Jarocina bardzo się lubią interesować i przyglądać zarówno fotografowi jak i fotografowanemu. No i oczywiście trzeba mieć odpowiednią osobę do robienia zdjęć, która wychwyci w tych miejscach to, co najfajniejsze.

   Z okolic Jarocina pierwszym miejscem, które przyszło mi do głowy jest Żerków - obszar przed pałacem jest znakomity na sejsę, ale również ten park obok niego, niczego sobie. (:

   Usuń